Tradice. Inovace. Kvalita. Výkon

Volejte v pracovní době

+ 420 321 751 130/131

Pracovní doba

Po - Pá 06:00 - 22:00

Napište nám

lakol@lakol.cz

KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST PRÁŠKOVÉ LAKOVANÍ Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v práškovém lakování KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST KATOFORÉZNÍ LAKOVACÍ LINKA Vhodné pro velké série KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST MOKRÉ LAKOVÁNÍ Tradiční technologií lakujeme v boxech i na lince

LAKOL s.r.o.

who-we-are-3

Lakol s.r.o. má dlouholetou tradici v lakování různými technologiemi (viz. historie firmy). Specializujeme se na povrchovou úpravu kovových dílů od nejmenších po rozměrné přístrojové skříně. Lakujeme jak velké série pro automobilový průmysl, tak i jednotlivé díly pro vývojová pracoviště. Neustále zdokonalujeme proces výroby a dbáme na pečlivou kontrolu každého lakovaného dílu. Věříme, že spojení precizní výroby a důsledné kontroly přinese spokojenost nejen našim zákazníkům, ale i pracovníkům naší firmy.  Na základě zkušeností kvalifikovaných profesionálů a letitého know how máme proces výroby promyšlený do posledního detailu. Protože má pro nás kvalita nejvyšší prioritu, dbáme nejen na pečlivé zpracování, ale také na kontrolu procesu výroby, který splňuje nejnáročnější ISO normy a jeho kvalita je pravidelně ověřována náročnými zákaznickými a ISO audity.

Naše vize

Vysoká kvalita při zachování rozumných výrobních nákladů se zaměřením na šetrnost k životnímu prostředí a vysokou efektivitu  všech procsů povrchové úpravy.

Naše mise

Komplexní služby v oblasti povrchových úprav pro velké i malé zákazniky s možností vzájemné kombinace technologií: katoforézního lakování – práškového lakování – mokrého lakování.

Naše hodnoty

Parametry a postupy procesu výroby podřizuje přísným požadavkům norem a zákazníků. Preferujeme lidský přístup a jednání, budujeme pozitivní vztahy dodavatel-odběratel.

Historie firmy

LAKOL s.r.o. nevznikl „na zelené louce“ ale navázal na dlouholetou tradici existující lakovny se zaběhlou výrobou a zkušeným pracovním týmem.

1990

Založení LAKOL s.r.o.

V areálu bývalého pdniku TESLA Kolín.

2009

Linka práškového lakování

Zavedením další techologie práškového lakování se rozšířilo portfolio našich služeb i konkurenceschopnost na trhu.

2011

Linka mokrého lakování

Investice do linky mokrého lakování významně zvýšila kvalitu i produktivitu mokrého lakování.

2013

Elektrostatické nanášení barev

Vybavení provozu mokrého lakování elektrostatickým nanášením barev významně zvýšilo kvalitu mokrého lakování při snížení spotřeby barev, což zvýšilo ekologickou efektivitu provozu.

2015

Modernizace linky KTL

Modernizací řízení linky katoforézního lakování se významně zvýšila její spolehlivost a tím i kavlita a efektivita procesu katoforézního lakováni.

2016

Splnění nejpřísnějších norem

Zavedením pokročilých procesů řízení a kontroly výroby se nám daří zajistit kvalitu povrchové úpravy i celý proces výroby na takové úrovni, splňuje nepřísnější požadavky našich náročných zákazníků.