Tradice. Inovace. Kvalita. Výkon

Volejte v pracovní době

+ 420 321 751 130/131

Pracovní doba

Po - Pá 06:00 - 22:00

Napište nám

lakol@lakol.cz

KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST PRÁŠKOVÉ LAKOVANÍ Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenostmi v práškovém lakování KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST KATOFORÉZNÍ LAKOVACÍ LINKA Vhodné pro velké série KVALITA - RYCHLOST - SPOLEHLIVOST MOKRÉ LAKOVÁNÍ Tradiční technologií lakujeme v boxech i na lince
whistleblowbig

Vážení zaměstnanci,

rádi bychom vás informovali o novém interním oznamovacím systému, který jsme zavedli v naší organizaci. Nový systém, který se jmenuje SafeTalk, umožňuje všem zaměstnancům poslat oznámení o možných protiprávních aktivitách, které se odehrávají v naší společnosti.

SafeTalk poskytuje bezpečný a důvěrný způsob pro vás všechny, abyste mohli podat oznámení o jakýchkoli neetických, nezákonných nebo jinak problematických situacích, které se vám zdají podezřelé. Proces podání oznámení je jednoduchý, a všechny informace, které poskytnete, jsou důvěrné a zpracovávány v souladu se zákony o ochraně osobních údajů.

Chceme vás povzbudit, abyste využívali SafeTalk k podávání oznámení, která pomohou naší společnosti udržet vysoké etické standardy a ochranu práv našich zaměstnanců a zákazníků. Pokud máte nějaké dotazy ohledně SafeTalk nebo jakéhokoli jiného aspektu naší organizace, neváhejte se obrátit na svého nadřízeného.

Více informací o podávání oznámení naleznete ZDE

Děkujeme vám za spolupráci a těšíme se na to, jak nám tento nový systém pomůže zlepšit naši organizaci a firemní kulturu.

S pozdravem,

Ing. Martin Klíma
ředitel
LAKOL s.r.o.

Whistleblowing – Interní oznamovací systém

 Příslušná osoba: Ing. Jiří Greif

Způsoby oznamování

Písemně

Ústně

  • Na telefonním čísle +420 800 050856 Po vytočení budete vyzváni k zadání kódu: 328447441 a jeho potvrzení mřížkou. Následně můžete nahrát hlasový záznam, který odešlete znovu stisknutím mřížky. Do SMS vám následně přijdou instrukce, kde můžete své oznámení dále sledovat a doplňovat.

Osobně

  • Nejpozději do 14 dní po domluvě na výše uvedených kontaktech

Sledování oznámení

Oznámení lze sledovat po zadání jeho ID na adrese app.safetalk.io/followup

Externí oznamovací kanál

Více podrobností o ochraně oznamovatelů a možnosti podat oznámení prostřednictvím externího oznamovacího systému najdete na:  https://oznamovatel.justice.cz/

Vyloučení

Povinný subjekt vylučuje přijímání oznámení od osoby, která pro povinný subjekt nevykonává práci nebo jinou obdobnou činnost podle § 2 odst. 3 písm. a), b), h) nebo i) Zákona na ochranu oznamovatelů.